توسترتان را روی کامپیوتر خود نصب کنید

واقعا کار سختی است که از پای کامپیوتر بلند شوید و به آشپزخانه بروید تا کمی خوراکی برای خود اماده کنید و یا اینکه تکه نانی در توستر برشته کنید. ممکن است توستر کیلون تا حدودی مشوق و محرک شما برای رفتن به آشپزخانه باشد!
اما می توان راه حل دیگری را هم پیشنهاد کرد. مطمئنا در کامپیوتر همه شما یک دهانه خالی درایو CD وجود دارد که بلااستفاده مانده است. خب حالا می توانید یک توستر CrazyPC 5.25 Bay بخرید و آن را در جلوی کامپیوتر خود نصب کنید. البته برای این کار به یک کانکتور 4 پین و یک ورودی USB و یک اسلات PCI خالی در کامپیوترتان نیاز دارید. حالا نان تست خود را همانند یک CD خمیری وارد توستر جلوی کامپیوتر خود کنید و با نرم افزار آن، زمان و دمای مورد نظر را انتخاب کنید. پس از دقایقی نان برشته و خوشمزه شما آماده است.
اگر شما هم علاقمند به داشتن چنین چیزی هستید، بهتر است 30 دلار آن را فراهم کنید و نگران خرده نان  و حرارت  تولیدی این دستگاه نباشید. زیرا لوله های مکنده هوای داغ و دود دستگاه، در پشت کامپیوتر در محل خروج اسلات PCI نصب می شوند و یک سینی آلومینیومی در زیر این توستر قرار داده شده تا تخلیه خرده نانها و پاک کردن آن را آسان سازد.

منبع  
اطلاعات بیشتر
 

/ 0 نظر / 18 بازدید